BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 15952034

nr 1595 2034

Bordslampfot

glas och mässing, ANF, 1970-tal, Nybro. Höjd: 50 cm

Kondition: Nagg på nedre glasrör

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 januari 2024
kl 20:13:35

29/1 18:54:02 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jan

50/60/70-tal

Läs mer om 50/60/70-tal